Body Control Pilates

Kodėl verta rinktis Body Control Pilates?

PRT_8982

 

     Body Control Pilates® tai didžiausia Europoje  profesionali Pilates organizacija, vienijanti daugiau kaip 1400 BCP® mokytojų visame pasaulyje. Mokykla buvo įkurta 1996 metais Lynne Robinson. Ši mokykla bendradarbiaudama su garsiausiais pasaulio anatomais, mokslininkais ir medikais ruošia savo mokytojus, vadovaujamasi itin griežtais atrankos kriterijais, mokomasi ne vienerius metus ir įgijus BCP mokytojo licenciją tobulėjimas tęsiasi visą gyvenimą.

     Mokyklos skiriamasis bruožas – padaryti Pilates treniruotes prieinamas visiems, pritaikyti sunkius klasikinius Pilates pratimus vidutinio fizinio pasirengimo žmonėms. BCP® sukūrė labai išsamią treniruočių metodiką šiam tikslui pasiekti.  Nei viena mokykla negali pasigirti tokiu laipsnišku ir saugiu kliento mokymu kaip BCP®. BCP® metodo unikalumas yra tas, kad šis metodas po truputį paruošia kliento kūną sunkesniems, klasikiniams Pilates pratimams. Šis paruošimas yra būtinas, nes eilinis žmogus, bandydamas atlikti klasikinius Pilates pratimus vargiai išvengtų traumų.

     BCP kūno tobulinimo programa naudojasi daugelis garsių aktorių, sportininkų, politikų visame pasaulyje. Londono Karališkojo baleto šokėjai jau keletas metų turi privalomus BCP užsiėmimus.

    Šiandiena pasaulyje randasi vis daugiau pilates  mokyklų, ruošiančių pilates mokytojus. Tačiau nei viena mokykla negali pasigirti tokia mokytojų paruošimo kokybe kaip BCP. Užtarnautas pasitikėjimas BCP mokykla ir jos mokytojais yra toks didžiulis, kad Jungtinėje Karalystėje (UK) BCP užsiėmimus šeimos gydytojai gali rekomenduoti savo pacientams, tik šios mokyklos užsiėmimus apmoka ligonių kasos. Taip pat planuojama juos įtraukti į privalomąją bendrojo lavinimo mokyklų programą.

body_control_pilates